
Aveţi poftă de o porţie de Tokio Hotel?
Atunci aţi nimerit la locul potrivit!
Turneul european al băieţilor de la Tokio Hotel se apropie de final. Marţi seara, cvartetul german a susţinut un concert la Madrid, în faţa fanilor spanioli, după ce cu o zi în urmă au concertat la Barcelona.
Showul nu a fost diferit de celelalte cântări pe care le-au susţinut în cadrul acestui periplu european, şi nici fanele isterizate nu au lipsit din public.
Ce mai, atâtea ţipete nu s-au mai auzit decât la concertele lui Justin Bieber!
Ieri seară, Bill Kaulitz & co. au facut legea la Lisabona, după care le-a mai rămas doar trei concerte de onorat, înainte de încheierea turneului.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu