joi, 8 aprilie 2010

Tokio Hotel au concertat la Madrid

bill-kaulitz-tokio-hotel

Aveţi poftă de o porţie de Tokio Hotel?

Atunci aţi nimerit la locul potrivit!

Turneul european al băieţilor de la Tokio Hotel se apropie de final. Marţi seara, cvartetul german a susţinut un concert la Madrid, în faţa fanilor spanioli, după ce cu o zi în urmă au concertat la Barcelona.

Showul nu a fost diferit de celelalte cântări pe care le-au susţinut în cadrul acestui periplu european, şi nici fanele isterizate nu au lipsit din public.

Ce mai, atâtea ţipete nu s-au mai auzit decât la concertele lui Justin Bieber! :P

Ieri seară, Bill Kaulitz & co. au facut legea la Lisabona, după care le-a mai rămas doar trei concerte de onorat, înainte de încheierea turneului.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu