Romani de-ai nostri (Nu stiu daca va mai aduceti aminte,dar un grup de fete si poate au fost si baieti,ne-au rugat sa facem scrisori pentru cei de la TH.Intr-un cuvant sa le aratam cati fani au in Romania si cat de mult ii iubim.Membrii grupului au facut aceste poze.)














Sursa : tokiohotelinromania
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu