duminică, 4 aprilie 2010

Popcorn Romnia

Dragi cititori ai blogului,

Am un anunt de facut.
In Revista Popcorn a aparut un reportaj despre Bill Kulitz,ca ar vrea sa se apuce de o noua cariera si anume cea de model,numai ca asta ar insemna sa se destrame trupa,nu?
Ei bine chiar Bill a zis ca nu vrea sa plece din trupa,adica nu ar vrea sa plece din trupa.
Deci sa nu credeti reportajul acela.Stati linistiti!


Dovada

"Do you have any plans regarding a musical solo career?
Bill: I would never quit Tokio Hotel. Sure, there'll be times where we'll take a longer break. I could imagine to get some own projects started in this time. But the end of Tokio Hotel? Never!"

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu